EKO-CHEMIA - Innowacyjny lider branży wodno-ściekowej

 

O NAS

KIM JESTEŚMY

EKO-CHEMIA jest rekomendowanym dystrybutorem i konfekcjonerem produktów KEMIPOLU Police. Jesteśmy wysoko wyspecjalizowanym zespołem ekspertów branży chemicznej. Posiadamy bogate doświadczenie. Rozwiązujemy problemy
pojawiające się w oczyszczalniach ścieków w różnych branżach.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Wieloletnia obecność na rynku oraz zaufanie jakim darzą nas stali klienci są najlepszym potwierdzeniem jakości oferowanych przez EKO-CHEMIĘ usług.
Wśród wielu zadowolonych klientów znajdują się zakłady komunalne i miejskie oczyszczalnie oraz liczne grono firm z przemysłu spożywczego, zakładów mięsnych, mleczarni, garbarni oraz z innych gałęzi przemysłu. Konkretne rozwiązania wprowadzane do układów produkcyjnych naszych klientów pozwalają skutecznie eliminować powstające problemy i przyczyniają się do znaczących oszczędności finansowych.

CO NAS WYRÓŻNIA

Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie - produkty dobieramy bezpośrednio pod jego wymagania, przy ścisłej współpracy obu stron. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów doradzamy również w trakcie stosowania dobranych przez nas produktów.
Nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy – mobilność naszych technologów, pozwala nam na szybką reakcję
w przypadku pojawiania się problemów oraz zapobieganie powstawaniu kolejnych.

 

EKO-CHEMIA to najlepsza chemia dla środowiska.